Przytulna kawalerka w Centrum miasta - niski czynsz !!!

 

 

PRZYTULNA KAWALERKA W CENTRUM MIASTA - NISKI CZYNSZ !!!  • Cena: 99 000 zł

  • Powierzchnia: 36 m2

  • Ilość pokoi: 1

  • Lokalizacja: Świętochłowice, Centrum

  • Link do wirtualnego spaceru : https://youtu.be/lQXpjSE9HN8Oferujemy na  sprzedaż kawalerkę o pow. 36 m2 zlokalizowaną w Świętochłowicach (Centrum) usytuowaną na czwartym piętrze w zadbanej kamienicy.

Mieszkanie po generalnym remoncie – nie wymaga wkładu finansowego. Składa się z ustawnego pokoju,  kuchni , oraz łazienki z w-c .

Nowe okna PCV, nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.  Wymieniona instalacja elektryczna i wod-kan. Gładzie na ścianach. Bardzo niski czynsz – tylko 100 zł. Klatka schodowa czysta i zadbana.

Doskonała lokalizacja. Wszędzie blisko. Szybki dojazd do miast ościennych.  W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, komunikacja miejska. Parking pod blokiem.

Link do wirtualnego spaceru : https://youtu.be/lQXpjSE9HN8

CENA  99 000 ZŁ  ZŁ DO NEGOCJACJI


ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

ANETA DZWONEK-KWAPISIEWICZ

694 321 939

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO I GOTÓWKOWEGO.NASZ EKSPERT FINANSOWY WSPÓŁPRACUJE Z 18 BANKAMI. BEZPŁATNIE PRZEDSTAWI SYMULACJE KREDYTU AŻ DO WYPŁATY ŚRODKÓW NA WYMARZONĄ NIERUCHOMOŚĆ.
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

ŁUKASZ KWAPISIEWICZ

535 100 657

Opis oferty umieszczonej na stronie internetowej , sporządzony jest na podstawie oględzin i informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w Art. 66 i następnych K.C.